Prodej nových disků

Přemýšlíte o nových hliníkových kolech? Vezměte velký technický průkaz a přijeďte nás navštívit. Na místě spolu probereme Vaši představu, požadavky, přání a vytvoříme Vám individuální grafickou nabídku přímo na Váš vůz. Sortiment máme různorodý a je z čeho vynírat  

Prodej nových pneumatik

Je to kulaté, černé a jako jediné to přenáší všechny vlastnosti vozidla na vozovku, co je to? Pro někoho nedůležitá nutnost, pro jiné základní prvek bezpečného provozu. Možností existuje nespočet. Rádi Vám poradíme při výběru nových pneumatik, aby jste měli vše tak jak má být a zbytečně nevyhazovali peníze oknem.

Skladování

Máte už dost stěhování pneumatik ze sklepa do auta a zase zpátky? Rádi Vám nabídneme skladování. Stačí jediné. Kupovat pneumatiky a disky pouze u nás a rádi Vám tu uděláme místo.

Pískování + prášková barva

Pro plechové i hliníkové disky. Rok co rok je takhle služba stále více v oblibě. Nejen že renovace dodá vašemu vozu o pár let mladší vzhled, ale zároveň i zvýší jeho cenu. Vždyť kola dělají auto. Od nového disku téměř k nerozeznání a to pouze za zlomkovou cenu.

MOTO pneu

Od května roku 2020 Vám nabídneme servis pneu i pro vyznavače jedné stopy. Montáž, demontáž i samotné vyvážení lepeného barevného závaží.  

TPMS - senzory tlaků

Poskytneme Vám kompletní servis monitorování tlaků pneumatik. Pokryjeme více než 98% vozidel určených pro Evropský trh.

Rovnání + renovace disků

Na dnešních silnicích číhá spoustu nástrah a je možné, že se i Vám nějaká ta nehoda přihodí a poškodí disky. To ale neznamená, že hned musíte kupovat nové. Zajistíme Vám rovnání, které se vyplatí především po finanční stránce.

Vyvažování

Jedna z nejdůležitějších úkonů, avšak mnohdy opomíjený. Věřte, že si dáme záležet a Vaše kola Vám sami poděkují a odmění se pohodlnou jízdou.

Mytí kol

Jako v jednom z mála pneuservisů můžete využít mytí kol (teplou vodou). Obzvlášť hliníkové sady vyžadují zvláštní péči a tu mi jim poskytneme prvotřídně. Však oni Vám sami poděkují.

Montáž a demontáž z disku

Chcete vyměnit staré pneumatiky za nové? Vše vám do posledního detailu připravíme. Pak stačí jen přijet a nové obutí Vám namontujeme přímo na auto.

Ekologická likvidace

Nejsme žádný vandalové co pálí gumy v kotli. Pokud nám dáte důvěru a koupíte pneumatiky z našich skladů, máte garanci, že Vaše ojeté pneumatiky ještě poslouží dobré věci. Budou ekologicky zlikvidované a dále zpracované pro další účely. A to se vyplatí!

Montáž na auto

Nechcete se na silnici před bytovkou prát s miniaturním hevírkem a ještě nemít jistotu o správném dotažením šroubů nebo matek? Navštivte nás a rádi to uděláme za Vás.