Co děláme?

Pískování + prášková barva

Pro plechové i hliníkové disky. Rok co rok je takhle služba stále více v oblibě. Nejen že renovace dodá vašemu vozu o pár let mladší vzhled, ale zároveň i zvýší jeho cenu. Vždyť kola dělají auto. Od nového disku téměř k nerozeznání a to pouze za zlomkovou cenu.

TPMS - senzory tlaků

Poskytneme Vám kompletní servis monitorování tlaků pneumatik. Pokryjeme více než 98% vozidel určených pro Evropský trh.

Skladování

Máte už dost stěhování pneumatik ze sklepa do auta a zase zpátky? Rádi Vám nabídneme skladování. Stačí jen jediné. Kupovat pneumatiky a disky pouze u nás.

Ekologická likvidace

Nejsme žádný vandalové co pálí gumy v kotli. Pokud nám dáte důvěru a koupíte pneumatiky z našich skladů, máte garanci, že Vaše ojeté pneumatiky ještě poslouží dobré věci. Budou ekologicky zlikvidované a dále zpracované pro další účely. A to se vyplatí!

Myčka kol

Jako v jednom z mála pneuservisů můžete využít mytí kol (teplou vodou). Obzvlášť hliníkové sady vyžadují zvláštní péči a tu mi jim poskytneme prvotřídně. Však oni Vám sami poděkují.

Rovnání + renovace disků

Na dnešních silnicích číhá spoustu nástrah a je možné, že se i Vám nějaká ta nehoda přihodí a poškodí disky. To ale neznamená, že hned musíte kupovat nové. Zajistíme Vám rovnání, které se vyplatí především po finanční stránce.

Montáž a demontáž

Chcete vyměnit staré pneumatiky za nové? Vše vám do posledního detailu připravíme. Pak stačí jen přijet a nové obutí Vám namontujeme přímo na auto.

Vyvážení

Jedna z nejdůležitějších úkonů, avšak mnohdy opomíjený. Věřte, že si dáme záležet a Vaše kola Vám sami poděkují a odmění se pohodlnou jízdou.

Přehození na auto

Nechcete se na silnici před bytovkou prát s miniaturním hevírkem a ještě nemít jistotu o správném dotažením šroubů nebo matek? Navštivte nás a rádi to uděláme za Vás.