Podrobnější info najdete na

Čištění interiérů provozujeme od léta 2014.

Je pouze na Vás, kterou část vozidla budete chtít vyčistit avšak nejčastější zvolenou variantou je kompletní vyčištění celého interiéru. Tedy prostor od místa určeného pro rezervu, přes podlahu, sedačky, vnitřní hrany dveří, přístrojovou desku až po strop.

Vzhledem k různorodosti používaných moderních materiálů, které ve vozidlech najdeme, vyžaduje jejich péče nejvyšší kvalitu a proto pracujeme pouze se špičkovými značkami ve svém oboru.

Délka i cena kompletního vyčištění je individuální a záleží na mnoha aspektech. Míra znečištění, velikost vozu, rozsah prováděné práce nebo typy materiálů, které jsou v interiéru použité. Nejčastěji se celková cena pohybuje v rozmezí 2000 - 2500 Kč.


NOVĚ možné zakoupení dárkových poukazů na kompletní vyčištění osobního automobilu.


Generátor ozonu GO - 3500 slouží k trvalému odstranění organického i neorganického zápachu. Ať už se jedná o zápach od cigaretového kouře, zvířecích miláčků, plísní, nebo zatuchlosti. Tenhle druh čištění vřele uvítají i lidé s alergickými problémy, jelikož celé prostředí kompletně vydezifikuje a bakterie nemají možnost se dál množit.

Cena za znečištěný automobil se pohybuje kolem 500 Kč s DPH (podle stupně znečištění).